اخبار مهم
  • ازدواج؟ مگه بیکارم!

  • حضرت ام البنین سلام الله علیها را بیشتر بشناسید

  • مسابقه هفتگی رویش

  • سفر زیارتی مشهد مقدس

  • پیام تسلیت در پی شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 188525
 بازدید امروز : 28
 کل بازدید : 871737
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.34
عنوان

اخبار > مسابقه هفتگی رویش
 


مسابقه هفتگی رویش

مسابقه هفتگی رویش

 

 

دانشجوی محترم ، این راهنما برای آشنایی شما با قوانین مسابقه‌ی هفتگی رویش با نام اختصاری (مهر) تدوین شده است. لطفاً برای آشنایی با قوانین و مقررات مسابقه، این متن رابا دقت  تا انتها مطالعه کنید.

 

سری جدید مسابقه هفتگی رویش( طرح مهر)به دو صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد ؛ به این معنا که سوالات مسابقه در پایگاه اطلاع رسانی  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و  جایگاه مشخص شده در ساختمان کلاس ها بارگزاری شده و شرکت کنندگان در مسابقه باید پاسخ سوالات  را در سایت مذکور و در قسمت مربوطه وارد نمایند


دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که لازم است جهت ثبت نام در سامانه؛ پاسخ سوالات  اولین هفته شرکت خود در طرح مهر را به صورت حضوری تحویل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دهند و از هفته های بعد تنها با مراجعه به سایت مخصوص مسابقه هفتگی رویش پاسخ سوالات را در سامانه ثبت نمایند.

سایت مسابقه هفتگی رویش تنها در دانشگاه و خوابگاه های دانشگاه و در آدرس زیر در دسترس می‌باشد:

 

اتصال از خوابگاه ها و دانشگاه بدون نیاز به اینترنت

 

 

مسابقه ، هفت هفته غیر متوالی برگزار خواهد شد که در هر هفته 7 سوال تستی ( به استثنای هفته آخرکه هشت سوال طرح شده  )  بر روی سایت قرار خواهد گرفت ؛ بنابر این در مجموع دانشجویان شرکت کننده باید به 50 سوال تستی پاسخ دهند

 

شنبه  هر هفته ، سوالات بر روی سایت نهاد رهبری و جایگاه مشخص شده در ساختمان کلاس ها، قرار می گیرد که دانشجویان شرکت کننده در مسابقه، موظفند تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه همان هفته ، پاسخ  سوالات را در سایت نهاد قرار دهند .

نحوه ی امتیاز دهی

نحوه ی امتیاز دهی بدین صورت می باشد که هر پاسخِ درست 2امتیاز و هر پاسخ نادرست  نیم نمره منفی دارد.

 

 

 

جوایز هفتگی     

یکشنبه هر  هفته  پس از تصحیح پاسخنامه ها ومشخص شدن  نفرات برترِ هفته قبل، جوایزهفتگی  به صورت نقدی در مسجد دانشگاه  بین  نماز ظهر و عصر (در صورتی که امتیاز ها برابر باشد قرعه کشی صورت می گیرد)  به نفرات برتر اهدا می گردد.

نفر اول  : 300,000 ریال

نفردوم :  250,000 ریال  

نفرسوم :  200,000  ریال

لازم به ذکر است جوایز هفتگی تنها به افراد شرکت کننده در هفته قبل تعلق می گیرد و تجمیع امتیازات هفتگی تنها مربوط به جوایز ویژه پایان طرح می باشد.

 

مناطق امن سه گانه

مسابقه رویش  برای دانشجویان شرکت کننده در مسیر رسیدن به جوایز ویژه ،   سه منقطه امن در نظر گرفته است؛ به این معنا که وقتی شرکت‌کننده به امتیاز آن منقطه می‌رسد، جایزه مربوط به آن منقطه امن را به صورت قطعی دریافت خواهد کرد .

منطقه امن اول : دانشجویان که مجموع امتیازات آنها به 80 برسد ( اگر جز برندگان ویژه نباشند )  وارد این منطقه امن شده اند وجایزه مربوط به آن را دریافت خواهند کرد.

منطقه امن دوم  : دانشجویان که مجموع امتیازات آنها به 90 برسد ( اگر جز برندگان ویژه نباشند )  وارد این منطقه امن شده اند وجایزه مربوط به آن را دریافت خواهند کرد.

منطقه امن سوم : دانشجویان که مجموع امتیازات هفت هفته آنها به95 برسد ( اگر جز برندگان ویژه نباشند ) وارد این منطقه امن شده اند وجایزه مربوط به آن را دریافت خواهند کرد.

شرکت کنندگان تنها جایزه مربوط به یک منطقه را دربافت می کنند.


جوایز   

   مسابقه به مدت 7 هفته غیرمتوالی ادامه پیدا می کند و علاوه بر جوایز هفتگی نقدی ، هر هفته امتیازات جمع آوری شده و در پایان هفته هفتمِ طرح ،  جوایز نفیسی به شرح ذیل اهدا می گردد:

 

نفر اول :       000  / 000 /10  ریال  وجه نقد

نفر دوم :    اسکان سه شبانه روز در مشهد مقدس با دو نفر همراهی( فقط شامل اسکان و غذا می باشد و ایاب و ذهاب بر عهده خود شخص می باشد)

نفر سوم  :   مبلغ  000/000/3 ریال وجه نقد

نفر چهارم :  مبلغ  000/000/2 ریال وجه نقد

نفر پنجم :  مبلغ  000/000/1 ریال وجه نقد

ورود به منطقه امن اول : یک هفته غذای رایگان سلف

ورود به منطقه امن دوم : مبلغ  000 / 500  ریال وجه نقد

ورود به منطقه امن سوم : مبلغ  000/000/1 ریال وجه نقد

 

 

برندگان جوایز ویژه  از بین فاتحین منطقه  امن دوم و سوم  یعنی کسانی که حداقل امتیاز 90 را کسب کرده باشند _ به قید قرعه انتخاب می شوند  بدیهی است افرادی که امتیاز بالاتری نسبت به هم منطقه ای خود کسب کرده اند از تعداد شانس بیشتری در قرعه کشی برخوردارند

 

    مخاطبین این طرح دانشجویان دانشگاه صنعتی می باشند.

 

توضیح نحوه تقسیم شانس بین نفرات برتر جهت دریافت جوایز ویژه

افرادی که مجموع امتیازات آنها در پایان طرح:

90-91.5= دارای یک شانس در قرعه کشی

92-93.5= دارای دو شانس در قرعه کشی

94-95.5= دارای سه شانس در قرعه کشی

96-97.5= دارای چهار شانس در قرعه کشی

98-100= دارای پنج شانس در قرعه کشی

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج