undefined
  • سالروز شهادت امام محمد باقر ( علیه السلام )

  • بایسته های شغل شریف کارمندی از دیدگاه اسلام(به بهانه ٤ شهریور،روز کارمند)

  • مراسم معنوی شب قدر در دانشگاه

  • آیا سیاستمداران ما اندازه شهید حججی ٢٠ ساله احساس تکلیف می‌کنند؟

  • برگزاری فینال مسابقه پرسمان

  • ظرفیت گفت وگو در جامعه خیلی کم شده است/ مردم منتظر نباشند احزاب برای آنها تصمیم بگیرند
    کارشناس مسائل دینی گفت: دو قطبی شدن جامعه و رواج واژه های اصولگرا و اصلاح طلب اصلا مناسب نیست و مردم نباید منتظر باشند که احزاب و پاتوق های سیاسی برای آنها تصمیم گیری کنند.

  • این حادثه‌ دردناک[حادثه پلاسکو] مایه اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است

 


اصول مهم برای داشتن جذابیت و زیبایی

اصول مهم برای داشتن جذابیت و زیبایی

زیبایی و جذابیت خواسته همه می باشد مسلما همه ما دوست داریم جذاب باشیم و تاثیر خوبی بر دیگران بگذاریم اما عجیب است که بیشترمان در مورد مسائلی که باعث زیاد یا کم شدن جذابیتمان می شود، به شدت اشتباه می کنیم.شاید فکر کنید برای تغییر جذابیت ظاهری تان کار زیادی نمی توانید انجام دهید،آیسام  اما تغییرات کوچکی وجود دارند که هر کسی می تواند با کمی تلاش و صرف وقت، تاثیرش روی دیگران و جذابیتش در نگاه آنها را بیشتر کند. با راهکارهایی که به شما توصیه می کنیم می توانید جذاب تر از آنچه که هستید جلوه کنید.

گفتگوهای تان سطحی نباشد
آزمایشات و مطالعات گوناگونی، افرادی را که در مورد مسائل سطحی با دیگران حرف می زدند را با آنهایی که موضوعات مهم تری را برای گفتگو انتخاب می کردند مورد مقایسه قرار دادند. این مطالعات نشان داد اشخاصی که در مورد خودشان، باورهای شان و یا احساسات خود حرف می زنند، در نگاه دیگران جذاب تر از کسانی هستند که در مورد آب و هوا یا سایر موضوعات بی مایه صحبت می کنند.

بهداشت فردی
تقریبا هیچ چیزی به انداز ه ی دوش گرفتن روی جذابیت شما اثر نمی گذارد. خوشبو می شوید، موهای تان زیباتر به نظر می رسند و نشان می دهید که برای خودتان ارزش قائلید. همچنین یادتان نرود دندان های تان را به خوبی مسواک بزنید، سر و صورت تان را مرتب کنید و حتما عطری مناسب تیپ و شخصیت تان بزنید. این عادت ها، غوغا می کنند!

ژست دست ها
در بررسی های انجام شده معلوم شد، افرادی که با دست های شان ژست های خاصی می گیرند در نظر دیگران، اعتماد بنفس بیشتری داشته و جذاب تر و دلنشین تر هستند؛ این خصوصیاتی است که واقعا ارزش دارد. از ژست دست های خود برای افزودن بر جذابیت تان استفاده کنید.

خوب لباس بپوشید
شاید اینکه بینی تان چه مدلی دارد از کنترل و انتخاب شما خارج باشد (البته جراحی پلاستیک را به حساب نمی آوریم!)، اما شما می توانید نحوه ی پوشش تان را کاملا خودتان انتخاب کنید. شاید باورتان نشود اما چیزی که می پوشید، تاثیر بسیار بزرگی روی میزان جذابیت شما دارد.

اصول مهم برای داشتن جذابیت و زیبایی

لبخند بزنید
آنهایی که لبخند می زنند، جذاب تر از آنهایی جلوه می کنند که لبخند بر لب ندارند، پس اگر می خواهید دوست داشتنی تر و خوشایندتر به نظر بیایید، آن دندان های سفید و قشنگ تا را با لبخندی ملیح و زیبا نشان دهید!

نسبت به جنس مخالف، هیجان و اشتیاق از خود نشان ندهید دست کم برای مردها توصیه ای واقعا به جاست که می تواند یک تاکتیک مفید باشد! مطالعات نشان داده زنان، بیشتر به مردانی علاقه مند می شوند که به راحتی نتوانند علاقه و تمایل آن مرد نسبت به خود را بفهمند.

آیسام فرضیه ای که صادر شده این است:زنها وقتی که تلاش می کنند بفهمند مردی دوست شان دارد یا نه، خیلی زیاد به او فکر می کنند و چون خیلی به او فکر می کنند، اینطور نتیجه می گیرند که آن مرد باید دوست شان داشته باشد! پدیده ی پیچیده ایست!

خوشبو باشید
خوشبو بودن شما و بوی خوبی که از شما به مشام می رسد، مغز دیگران را برانگیخته می کند که شما را جذاب تر از آنچه هستید تلقی کنند. کمی عطر مناسب، ظاهرتان را دلپذیرتر می کند

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3753
 بازدید امروز : 266
 کل بازدید : 726161
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0.35
سایت نهاد رهبری